logo
loder_img.gif

Een moment geduld, uw verzoek wordt verwerkt.

Over ons

Maak kennis met Knijnenburg Autobedrijf

Autobedrijf is in 1984 opgericht door Albert Knijnenburg en heeft mede dankzij zijn vrouw Riek, en uiteraard het personeel, het bedrijf gemaakt zoals het er nu is. In de loop der jaren is het bedrijf zich gaan specialiseren in Volkswagen, Audi, Seat en Skoda. Waarbij later ook luxe bedrijfsauto’s aan toegevoegd zijn. Onze werkplaats daarentegen is volledig ingericht als universeel zodat u met ieder merk auto bij ons terecht kunt. Als Bosch Car Service bedrijf hebben wij ook de beschikking tot alle kennis van Bosch.

Tegenwoordig staat ons bedrijf in de omgeving bekend als een betrouwbaar en professioneel bedrijf, waar de klant centraal staat.

Sinds 01-01-2016 zijn onze oudste dochter Anja en haar man Gerwin mede-eigenaar van het bedrijf, waardoor wij een echt familie-bedrijf zijn geworden.

img3

Onze 1e locatie.

Onze collega’s

member1

Team Knijnenburg Autobedrijf

0493-599541
info@autoknijn.nl
member1

Albert Knijnenburg

Oprichter / Directeur
albert@autoknijn.nl
member2

Gerwin Goossens

In- & verkoop
gerwin@autoknijn.nl
member3

Robert Ermers

Verkoop / Lease
robert@autoknijn.nl
member3

Sven Houben

Verkoop bedrijfswagens
sven@autoknijn.nl
member2

Anja Goossens - Knijnenburg

Administratie / Receptie
anja@autoknijn.nl
wilmie_kurvers

Wilmie Kurvers

Administratie / Receptie
administratie@autoknijn.nl
john_eijsbouts

John Eijsbouts

Werkplaats Receptie
service@autoknijn.nl
AutoKnijn_GeertGijsbers

Geert Gijsbers

1e Monteur
werkplaats@autoknijn.nl
AutoKnijn_LeonMennen

Leon Mennen

1e Monteur
werkplaats@autoknijn.nl
AutoKnijn_RienLange

Rien Lange

1e Monteur
werkplaats@autoknijn.nl
AutoKnijn_FransBroek

Frans van den Broek

1e Monteur
werkplaats@autoknijn.nl

Martien, Tiny en Jos

Onze chauffeurs
nxt
prev2

Wat u bij ons kunt verwachten

35

Jaar ervaring

44

Auto’s op voorraad

100%

%

Klantgericht

9

,2

Klanttevredenheid

  • phone.png
  • mail.png
  • map.png
Morgen Internet - Zorgeloos website